Ještě něž půjdeme spát a moje srdce ztratí hlas,vytesáme do kamenů naše jména.Snad tady zůstanem stát na okraji strmý skály naše kroky směřují z útesů dál dolů.
Až na to příjde tak přestanem vnímat.Budu tvůj padák a ty budeš můj.Spolu za horizonty budem se dívat na tísíc nocí a na tisíc dnů.
(Hej)
Spolu letíme větrem dál, tam kam nás odvane tam zůstanem stát,když začnu padat ty mě objímáš, jenom ty mě tak dobře znáš.Spolu letíme větrem dál, tam kam nás odvane tam zůstanem stát,když začnu padat ty mě objímáš, jenom ty mě tak dobře znáš.
Předtím než sbohem mi dáš, doufám, že mi zbývá chvíli čas.Uvidíme, co zbylo v nás za ty léta.Ještě předtím než půjdeme dál, zpívám řádky, který ti chci dát.Utíkáme po ulicích dál spolu, pořád hledáme ráj.
Na dně se houpem na horů, dolů.(4x)
Spolu letíme větrem dál, tam kam nás odvane tam zůstanem stát,když začnu padat ty mě objímáš, jenom ty mě tak dobře znáš.Spolu letíme větrem dál, tam kam nás odvane tam zůstanem stát,když začnu padat ty mě objímáš, jenom ty mě tak dobře znáš.Spolu letíme větrem dál, tam kam nás odvane tam zůstanem stát,když začnu padat ty mě objímáš, jenom ty mě tak dobře znáš.
Interpret
Song